II Turniej w „ZBIJAKA”

Dnia 17.04.2012r. odbył się II Turniej w „Zbijaka” dla osób niepełnosprawnych , który miał miejsce w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie. W zawodach udział wzięło 6 drużyn w 9 osobowym składzie :

-WTZ z Mroczy, WTZ z Tucholi, WTZ z Chojnic, ZS nr 2 z Sępólna, ŚDS z Więcborka oraz WTZ z Sępólna.

Walka była bardzo zacięta, lecz w duchu fair play. 1 miejsce zajęła drużyna z ZS nr 2 w Sępólnie. 2. WTZ z Sępólna, a 3. miejsce zajęła drużyna WTZ z Chojnic. Pozostałe miejsca: 4. obroniła drużyna WTZ z Tucholi, 5. – ŚDS z Więcborka,a 6. WTZ z Mroczy.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami , dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Dla zwycięskiej drużyny pani poseł Iwona Kozłowska, która specjalnie na tę okazję przyjechała do Sępólna, ufundowała puchar.Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się nasza uczestniczka Monika Gackowska, która dzielnie broniła II miejsca, za co została wyróżniona.

Turniej zakończył się wspólnym obiadem, na którym podsumowaliśmy naszą imprezę. To było dla nas wspaniałe przeżycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu w przyszłym roku! icon smile II Turniej w ZBIJAKA

Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.