Jesienne wyzwania artystyczne

W najbliższym czasie czeka nas kilka wyzwań artystycznych. Pierwszym z nich będzie występ naszego Teatru Plastycznego „Promień”. Teatr został zakwalifikowany na Przegląd Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 27 października w Teatrze „Baj Pomorski” w Toruniu. Przegląd odbędzie się w ramach XVIII edycji Miedzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek SPOTKANIA. My będziemy mieli zaszczyt zaprezentować odświeżoną wersję spektaklu „Bicie Serc”. W tym tygodniu, po dość długiej przerwie, zaczynamy intensywne próby na scenie:-)

Kolejnym wyzwaniem artystycznym będzie udział Adama i Kamili na Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 26 listopada w Sępólnie Krajeńskim. Kamila i Adam zostali zakwalifikowani po wstępnych eliminacjach i również rozpoczną już swoje próby ze śpiewu.

Ponadto pragniemy przygotować specjalny występ, który niech jeszcze pozostanie niespodzianką, na Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze, które odbędą się 13 listopada w Kamieniu Krajeńskim. Przed nami sporo pracy, intensywnych przygotowań, dużo dobrej zabawy i wyjątkowych wzruszeń.

Pozdrowienia jesienne dla czytelników naszego bloga:-)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>