„Kruszwickie Echa”

Po raz pierwszy sześciu uczestników z naszego warsztatu wzięło udział w III Regionalnym Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych „Kruszwickie Echa” w Kruszwicy. Rozpoczął się występami w ramach „Mini Playback Show”. Impreza odbywała się w CKiS Ziemowit i zgromadziła ogromną grupę widzów, którą stanowili uczestnicy przeglądu i ich opiekunowie. Na scenie można było zobaczyć wiele zespołów naśladujących m.in. Dodę, Szakirę, zespół Feel i wiele innych. Nasi uczestnicy zaprezentowali się jako zespół Ich Troje oraz Maryla Rodowicz. Pod koniec dnia odbyła się dyskoteka integracyjna dla wszystkich uczestników.
kruszwica1 Kruszwickie EchaKamila Zakrzewicz, Robert Ksybek i Jacek Sprengel w piosence Ich Troje

kruszwica2 Kruszwickie EchaAdam Tokarz w piosence Maryli Rodowicz „Małgośka”

W słoneczny drugi dzień udaliśmy się do miejscowości Kobylniki, gdzie w otoczeniu zamku i pięknego parku odbył się przegląd wokalny i plastyczny. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji jak przejazd bryczką, wozem strażackim czy strzelnicę.
W konkursie plastycznym wzięło udział 27 uczestników. Prace wykonywane były różnymi technikami, malowane farbami, pastelami, kredkami i ołówkiem. Nasz warsztat reprezentował Krzysztof Rybacki, który namalował wiosnę. Widać było ile emocji wkładają uczestnicy w swoje prace, aby one były jak najładniejsze.

kruszwica3 Kruszwickie EchaKrzysztof Rybacki podczas malowania swojej pracy

W przeglądzie wokalnym mogliśmy usłyszeć wielu utalentowanych osób, a nasza Hania Górka zaśpiewała piosenkę „Czerwone korale” zespołu Brathanki.

kruszwica4 Kruszwickie EchaOstatnią atrakcją dnia było ognisko podczas którego nie brakowało śpiewu i tańca.
Ostatniego trzeciego dnia w CKiS Ziemowit odbyła się gala finałowa. Ogłoszono wyniki i rozdano nagrody. Chodź uczestnikom z naszego warsztatu nie udało się zdobyć jednej z głównych nagród to i tak jesteśmy bardzo dumni z ich wspaniałych występów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>