Pożegnanie Garika i słów kilka o wolontariuszach

Z ogromną wdzięcznością za spędzony wspólnie czas, pożegnaliśmy Gahramana (wolontariusza z Azerbejdżanu), który zakończył swój projekt „Europe Visiting Sępólno”, realizowany przez Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom”.

garik1 Pożegnanie Garika i słów kilka o wolontariuszachgarik2 Pożegnanie Garika i słów kilka o wolontariuszachDZIĘKUJEMY CI GARIK ZA WSZYSTKO!  :-)

W tym samym projekcie brał udział Giovanni z Włoch. Pożegnaliśmy go nieco wcześniej.

garik3 Pożegnanie Garika i słów kilka o wolontariuszach

Wkrótce swój wolontariat zakończy również Burcin z Turcji. Pozostanie z nami jeszcze troje wolontariuszy – Yester z Armenii, Antonina z Ukrainy i Alex z Rumunii. Wolontariusze towarzyszą nam w codziennych zajęciach. Spotykają się z nami w pracowniach WTZ, uczestniczą w zajęciach sportowych, odprowadzają uczestników na dworzec PKS, służą pomocą w czasie wyjazdów oraz przy organizacji różnych imprez, a przede wszystkim starają się poznawać nasze codzienne potrzeby. Wszystkie te spotkania i wspólnie spędzony czas zachowujemy w naszej pamięci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>