Roweriada

W słoneczny ostatni dzień lata uczciliśmy w warsztacie „dzień bez samochodu” organizując wyprawę rowerowo-pieszą. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna jechała rowerami, a druga szła pieszo.

rowery1 Roweriadarowery2 RoweriadaAby urozmaicić wędrówkę zabawiliśmy się w „podchody”. Rowerzyści znaczyli drogę zostawiając zadania do wykonania grupie pieszej. Trzeba było m.in. zaśpiewać piosenkę, wykonać śmieszne figury w lesie i na dowód zrobić zdjęcia, zrobić dziesięć przysiadów czy nazbierać chrustu.
rowery3 Roweriadarowery4 Roweriadarowery5 RoweriadaTo ostatnie zadanie nie było bez celu, ponieważ w miejscu gdzie się spotkaliśmy czekało już na nas  rozpalone ognisko. Uzbierany chrust mogliśmy do niego dorzucić. Po wyczerpującej wyprawie piekliśmy kiełbaski i śpiewaliśmy piękne piosenki, do których przygrywała nam pani Kasia na gitarze.

rowery6 Roweriadarowery7 RoweriadaTo był bardzo udany i pełen wrażeń dzień!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>