Śpiew…..

Już po raz IX odbył się Krajeński Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych. Na sępoleńskiej scenie Centrum Kultury i Sztuki zaprezentowała się finałowa dziesiątka wykonawców, w której znalazło się aż trzech uczestników naszego warsztatu. Od kilku tygodni pod okiem Pana Sebastiana Czychewicza trwały przygotowania i próby do występu. Nasi uczestnicy dodatkowo ćwiczyli swoje piosenki wspólnie z Panią Kasią.

P1150903 Śpiew.....Monika zaśpiewała „W całość ułóż mnie” z repertuaru Ani Wyszkoni

P1150913 Śpiew.....„Jak minął dzień” wykonał Ryszard

P1150929 Śpiew.....Adam wyśpiewał sobie IV miejsce piosenką „Wierzę w lepszy świat” zespołu Bracia

Po finałowych prezentacjach na scenie pojawił się gość specjalny, który wykonał wiele znanych włoskich przebojów. Porwał publiczność do wspólnej zabawy i  śpiewania.

P1150945 300x224 Śpiew.....Dzięki hojności darczyńców, każdy z uczestników koncertu otrzymał wiele nagród, upominków i słodkości.

P1150970 Śpiew.....Na zdjęciu wszyscy uczestnicy festiwalu wraz z wolontariuszami oraz Magdaleną Krzemińską w piosence „Czas nas uczy pogody”, która zajęła Grand Prix festiwalu. Był to koncert pełen wzruszeń, emocji i radości, której dostarczyli nam wszyscy wykonawcy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Śpiew....., 4.0 out of 10 based on 1 rating
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>