Wszystkie mecze wygrane

Czwarty raz w Chojnicach odbyły się mistrzostwa Pomorza Środowiskowych Domów Samopomocy w piłce nożnej. Organizatorami byli ŚDS w Chojnicach, Stowarzyszenie „Szukam Drogi” i Aleksander Knitter. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. W tym pierwszy raz drużyna z naszego warsztatu w składzie: Monika Gackowska, Daniel Ksybek, Robert Ksybek, Adam Tokarz, Jacek Sprengel, Piotr Binger.
Na rozpoczęcie rozgrywek odbył się mecz towarzyski, w którym opiekunowie drużyn przyjaznych pokonali ŚDS Chojnice i przyjaciół 4:3.  Następnie podzielono drużyny na dwie grupy, które rywalizowały w meczach eliminacyjnych. Wyłoniono cztery zespoły, które spotkały się w finale, a byli to: drużyna z naszego warsztatu, ŚDS z Nakła, ŚDS z Czerska i ŚDS z Bytowa. Jak się okazało nasza drużyna była najlepsza i pokonała wszystkie drużyny zdobywając puchar za I miejsce. Rozdano także nagrody indywidualne m.in. dla króla strzelców,którym okazał się  nasz Daniel Ksybek i otrzymał cenne nagrody rzeczowe. Ostatecznie nasza drużyna wróciła do Sępólna z czterema pucharami,  dodatkowo od wojewody pomorskiego i gazety pomorskiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątki.
To wielki sukces! Jesteśmy dumni z naszej drużyny i jeszcze raz gratulujemy!!
chojnice1 Wszystkie mecze wygranechojnice2 Wszystkie mecze wygraneWręczenie medali zwycięzcom!

chojnice3 Wszystkie mecze wygrane

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>